Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Pátek

25

Říjen 2013

Jak nosit pokrývky hlavy?

Written by , Posted in Fashion

Vzhledem k počasí (kdy nemá cenu se nijak pečlivě česat, protože ráno cestou do práce vlasy stejně zplihnou :-)) se může hodit znát, jak nosit pokrývky hlavy. Na ukázku jsem použila moje nejoblíbenější – pánský klobouk a tolik oblíbenou “hučku” známou jako beanie čepici.

Tento stylingový tip vznikl na přání mé z nejbližších osob, tak snad se ti to, ségra, bude hodit ;-).

Pro dámy

1. styling tip: pánský klobouk (Fedora)

how_to_wear_hat1

K pánskému klobouku oblečte kabát (zde tolik aktuální trend “oversize” kabát v tartanovém vzoru (nikoliv vzor vietnamské tašky :-)), pletený rolák, šortky a černé silonky/džíny a biker boots. Celý outfit doplňte o ženský prvek – např. červenou rtěnku.

2. styling tip: Beanie

how_to_wear_hat2

Stylový outfit vytvoříte zcela základními kousky – bílou košilí, džínami, kotníkovými boty (zde aktuální trend Cut Out Boots), kabátem, kabelkou, outfit doplňte výrazným náhrdelníkem.

Koláže jsem vytvořila na polyvore.com, nicméně pokud se Vám některý z outfitů zalíbil, tak podobné kousky seženete v Zaře, rtěnku pak např. v Mac cosmetics (možné objednat např. zde krasa.cz) nebo Sephoře. 

Pro pány

1. styling tip: pánský klobouk (Fedora)

how_to_wear_hat1_men

Pánský kloubouk, pánové :-), nebojte se nosit více šmrncovněji než klasicky elegantně (košile – kalhoty – kabát). Zkuste jej vzít s džínami, dvouřadým kabátem, doplněný bavlněným tričkem s potiskem, hodinkami a kotníkovými koženými botami. Outfit doplňte praktickou taškou a budete vypadat skvěle jak během dne, tak i večer na pivu!

2. styling tip: Beanie

how_to_wear_hat2_men

Tento typ čepice – beanie – si říká o ležérní (takový „cestovatelsko-studentský“ :-)) styl nošení. Zvolte jednoduché bavlněné triko, které oživíte například rozepnutou džínovou košilí, doplňte je bundou typu parka, padnoucími kalhotami, convers botami a praktickou tašku. Nebojte se outfit doplnit náramky nebo šálou!

Pokud jste se nechali inspirovat, tak podobné kousky oblečení seženete v Zaře, Pull&Bear, H&M, boty pak doporučuji Aldo nebo Baťu.

 

 

 

 

 

3 Comments

  1. Petra H.
  2. If Langschmidts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six ÷ one =