Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Pondělí

21

Říjen 2013

World Make-up Wars 2013

Written by , Posted in Beauty

Minulý pátek jsem byla přizvaná na výpomoc k soutěži World Make-up Wars v rámci mezinárodního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE. Akce se konala v Praze na Výstavišti a během dvou dnů byla možnost vidět soutěžící vizážisty v předem určených disciplínách, v ostatních halách pak samostatné stánky nejrůznějších kosmetických značek. Na akci mě doprovodila, moje “druhé fashion já” :-), Karolína Matušková. Hned ráno jsme obdržely press karty a pustily se do focení a online reportáže na oficiální facebook stránky.

Po celý den se v soutěži World Make-up Wars účastnili vizážisté celkem třech disciplín – “Make-up Fighter”, “Battle of Faces” a speciální efekty – “SFX make-up”. Soutěžící vizážisté si vylosovali modelku, na kterou vytvořili make-up během 1 hodiny k danému tématu. Disciplíny se stupňovaly svojí náročností.

První Make-up Fighter se týkal čistě make-upu na obličeji (bez úpravy vlasů a oblečení).

_DSC0667_DSC0680

Druhá disciplína již zahrnovala i účes.

_DSC0850_DSC0784

Poslední, disciplína speciálních efektů, byla pro soutěžící nejnáročnější – z modelů se staly živé masky během 1 hodiny. Tato disciplína podle mého názoru byla pro diváky nejatraktivnější – používaly se nejrůznější techniky od face&body make-upu po airbrush a další vychytávky, o kterých se mi předtím ani nesnilo!

_DSC0995_DSC1023

Z časových důvodů jsem se bohužel nemohla účastnit obou dnů, nicméně zajímá-li vás alespoň trochu svět kosmetiky a make-upu, určitě se příště přijďte podívat, stojí to za to!

Za pozvání děkujeme Michalovi Zacharovi z Pei Academy.

Za fotografie děkuji Karolínce :-).

_DSC0845

 

 

 

1 Comment

  1. If Langschmidts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− seven = three