Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Středa

5

Duben 2017

10 základních doplňků pro muže

Written by , Posted in For Men

Během svojí práce denně řeším, jaké doplňky by muži měli ve svém šatníku mít. O základu šatníku už řeč padla. Pojďme se však podívat na samotné doplňky. Jsou totiž stejně klíčoví, jako dobře zvolené oblečení. Jaký jsou ty nejzákladnější?

Spodní prádlo.

Boxerky

Ať pánové nosí, co běžně nosí, každý muž by měl v šatníku mít jednobarevné boxerky. To proto, že jsou pod oblečením nejvíc univerzální. Ať už oblečete plátěné, oblekové kalhoty, nebo džíny. Prostě uni.

koupíte např. zde

Ponožky

Jakékoliv, kromě ponožek bílých. Bílé jsou akceptované jen ve zdravotnictví. Při běžném nošení se držte tmavších barev. A dostatečné délky. Ať vám nevykoukne holé lýtko, když se posadíte. Materiál volte 100% bavlnu, v lepším případě bambus.


koupíte např. zde

Spodní triko

Nejen pod formální košili. Od doby, kdy existuje Neviditelné triko, nedoporučuji klientům nic jiného. Tělové, bezešvé, konečně se nikde nic nerýsuje a tělo má maximální komfort.

koupíte např. zde 

A aby bylo i nahoře huj.

Bílý kapesníček do saka

Jde o drobný detail, který však ozdobí a vyzdvihne volnočasové nebo oblekové sako. Kdo by si nevěděl rady jak kapesník do saka poskládat, dávám tip na za mě nejlepší manuály. Materiál volte balvněný či hedvábný.

koupíte např. zde

Kravata

Nemusíte jí nosit denně. Ale pro všechny případy alespoň jednu, jednobarevnou, mějte. Jako nejzákladnější barvu doporučuji volit modrou, popř. tmavě hnědou/černou. Materiál hedvábí nebo vlna.

koupíte např. zde

Kožený pásek

Hnědý a černý. Kombinujte ho vždy se stejnou barvou bot.

koupíte např. zde

Kožené polobotky

Tenisky jsou fajn, ale pokaždé nás nespasí. Na denní nošení doporučuju mít v botníku polobotky tmavě hnědé (a ve stejné barvě pásek), na večerní události zase černé (a ve stejné barvě pásek).

koupíte např. zde

Tenisky

Pro základ šatníku botníku, doporučuju volit co nejjednodušší. Jak střihem, tak barevnou kombinací. Takže hladké kožené bílé :-).


koupíte např. zde

Taška

Amen. Tolik opomíjený doplněk, a tolik podstatný! Už dávno neplatí, že jen ženy u sebe nosí hodně věcí. A ještě víc neplatí, že se taška k mužům nehodí. Hodí! A jde o praktickou věc, která váš outfit posune o několik levelů výš. Nebo níž. Záleží na vás. K jaké skupině se přidáte?

koupíte např. zde

Vůně

Deodorant je základ, parfém zase důležitou tečkou k dokonalému vzhledu.


koupíte např. zde 

Jaké jsou vaše must-have doplňky, pánové? Je nějaký, který byste doplnili?

Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments

  1. Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + five =