Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Středa

4

Březen 2015

Co nosím v kabelce?

Written by , Posted in Fashion

Postupem času na sebe na blogu odhaluji čím dál víc osobních věcí (viz tadytady, nebo třeba tady), stále to však není vše. Třeba jsem ještě neobjasnila, proč mě téměř vždy potkáte s kabelkou nacpanou věcmi, křivými zády a o pět minut pozdě :-)). Na chrastítka a náhradní plínky mám ještě čas, tak co v ní všechno nosím?

IMG_4233Vzhledem k tomu, že často cestuji sem tam a ještě častěji se mi mění program z hodiny na hodinu, potřebuju mít u sebe co nejvíc věcí, abych byla sama sobě flexibilní. A které to jsou?

IMG_4227

1. Počítač – spoustu věcí si sice vyřeším přes telefon, ale během dne často potřebuji pracovat i na počítači. A MacBook je na cesty jak dělaný!

2. Diář Moleskine – v plánování jsem stará škola. Potřebuji k tomu tužku a papír.

3. Peněženka – opět dostatečně velká, abych v ní mohla mít všechny doklady pohromadě. A kdybych jí ztratila, ať přijdu v jeden moment o všechno :-D.

4. Aldo čistící ubrousky na boty – protože nesnesu mít špinavé boty.

5. Parfém Chloé – jestli s kabelky něco nevyndavám, tak je to parfém.

6. Klíče – od domu, bytu, od ségry, od všech možných schránek, prostě klasika.

7. Papírové kapesníky považuji za nejgeniálnější vynález!

8. Láhev s neperlivou vodou. Snažím se dodržovat pitný režim, ale stejně se mi to nikdy nedaří. Takže obvykle si jí jen pro dobrý pocit koupím, a tím to skončí.

9. Kosmetická etuje – dostatečně velká, ve které mám všechny své kosmetické nezbytnosti. Troufám si tvrdit, že s touhle taštičkou přežiju i dva dny v poušti :-)).

10. iPod – miluju hudbu a nemůžu být bez ní jediný den. Navíc jsem zjistila, že když jdu po ulici sama, tak mě cizí rozhovory unavují. Takže s hudbou v uších si udržím odstup a ještě se skvěle naladím.

11. Cestovní nabíječka – používám jí v krajních případech a zatím mě vždycky podržela! Skvělý dárek, ještě jednou děkuji, Ježíšku 🙂

12. Náhradní oblečení – a jsme u té změny programu. Náhradní tričko a kartáček mám proto vždycky s sebou. Pak jsem připravena ocitnout se klidně i v džungli :-).

13. Telefon – u mě funguje i jako hlavní foťák, takže je jasné, proč na obrázku není :-).IMG_4231

IMG_4252Uklizeno! 

Taky potřebujete mít po ruce neustále hodně věcí? Nebo vám stačí kapsy? :-)) Nechte mi vzkaz!

Jana

 

 

 

 

 

2 Comments

  1. Petra
    • Jana Meinlschmidtová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve ÷ = six