Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Čtvrtek

28

Leden 2016

Víkendová uniforma

Written by , Posted in Fashion, Inspo

Čtvrtek je malý pátek a pátek je malá sobota, tudíž by se dalo říct, že je víkend :-). Mně se vyplnilo přání, kdy se povinnosti v Praze přesunuly na další týden, a tak si mohu užít zase jinak hezké povinnosti víc na západě. How awesome is that???

A kdo je naladěný na volnější režim stejně jako já, může se podívat na stylingový tip, jaký bych na takové dny doporučila. Vlastně jde o takovou mojí volnočasovou uniformu. Což zní trošku organizovaně, nesvodobně :-), ale pokaždé chuť být inovativní není, a když se v dané kombinaci člověk cítí dobře… tak mít osvědčenou uniformu po ruce je prostě dobrý. Rozumíme si :-). A abych naznačila, inspirovala, mojí oblíbenou kombinací, přikládám vytvořenou koláž z polyvore.com.

uniform

Jinak kdo miluje pruhované trička stejně jako já, narazila jsem na jedno, které je z nejlepšího materiálu a ještě dělané s láskou. Najdete jej zde.

12183927_10206052058874811_4158346802358463733_o

TIP! Pokud si chcete oblékání opravdu ulehčit, sdílejte šatník se svým přítelem. Je to praktické a navíc Vám to ulehčí tašku. Zn. Vyzkoušeno, ale v opačném případě to tolikrát nefunguje :-)))

Krásný skoro víkend, přátelé!

xox

Jana

Fotky celého outfitu najdete zde.

Článek není sponzorován.

 

2 Comments

  1. Markéta
    • Jana Meinlschmidtová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighty two + = eighty six