Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Čtvrtek

4

Prosinec 2014

Vánoční tipy pro NĚJ

Written by , Posted in Inspo

„Prosinec? Cože?“ – pokud taky tak reagujete již od 1. prosince a začínáte panikařit že nemáte ani jeden dárek, přichází spása! Internet je plný rad a tipů na vánoční dárky. Já se ale snažila vytvořit pokud možno netradiční dárkový seznam pro pány. Rozhodně doporučuji prolétnout stránku DEJ MI DÁREK! Najdete zde hory a hory tipů na dárečky a to nejen ty vánoční. Teď už ale ke konkrétním produktům.

703141_10203812860696256_641691080_o

1. Předplatné časopisu

TIP: V dnešním světě elektroniky je samozřejmostí i elektronické předplatné pro jeho Ipad, tablet, nebo telefon. Bývá většinou levnější a možná pro někoho také pohodlnější. Z těch nejznámějších časopisů můžete vybrat Maxim, Esquire, FotoVideo, Dirtbiker, nebo Forbes. Při koupi předplatného většinou firmy nabízejí různé dárky nebo jedno číslo zdarma.

2. Parfém

TIP: Nejlepší zkušenost mám se stránkou Parfums a Parfemy. Na eshopech jsou většinou k dispozici také „testery“ – jedná se o stejný parfém, stejnou kvalitu ale na lahvičce je lepík „tester“ a pravděpodobně bude chybět uzávěr. Já uzávěr přendám z předchozího flakonku. Ušetříte cca 200-500kč.

3. Kniha

TIP: Pokud nemáte čas a náladu na nákupy ve městě, můžete probrouzdat svět internetových knihkupectví: Aukro, Kosmas, Alza. Na stránkách Audible (spadá pod Amazon) mu můžete založit „membership“. Dostane tak jednu audio knihu zdarma!

4. KINDLE čtečka e-knih

TIP: U čtečky značky Kindle určitě nešlápnete vedle, ale i tak se poraďte s prodejci, nebo známými kteří čtečku vlastní.Některé čtečky jsou dotykové, některé ne. Zjistěte co partner preferuje, ať není zklamaný. A kupte mu hned obal.

5. Termoska

TIP: Každý potřebuje v zimě pořádný hrnek dobré kávy, nebo čaje. Termosky najdete ale úplně všude, třeba tady.

6. Servis PC

TIP: Budete překvapená kolik radosti takový dárek udělá. Můžete vybírat od kontroly software, přes hardware, nebo čištění PC. Občas se  objevují i na různých slevových serverech.

7. USB Flash Disk

TIP: Hodně vděčný dárek! „Flešek“ není nikdy dost a 64GB určitě ocení i ten největší „computer nerd“. Najdete je všude – eshopy, kamenné obchody.

8. Obal na notebook

TIP:  Hledejte například na Alza.cz. Krásné obaly (a dokonce i s vlastním motivem) vystavují i prodejci na FLER! Rozhodně doporučuji!

A co Vy? Už máte dárky nakoupené? Já už … skoro…:-)

 

Markét (Instagram)

 

P.S: Tento článek NENÍ sponzorován.

 

 

 

 

 

 

file:///C:/Users/Markét/Downloads/google4c65eb31d031d9b0.html

 

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixty + = sixty four