Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Středa

28

Leden 2015

OUTFIT POST

Written by , Posted in Fashion

Dnes mám pro fotky včerejšího outfitu. Takhle jsem běhala po Plzni a vracela část napůjčovaného oblečení z víkendového focení. Je pravda, že tahat v kabátu krabice s košilemi není zase úplně praktické, ale po těch několika dnech v pracovní bundě, vytahaném triku, jsem měla na kabát prostě chuť. A navíc jsem nepotřebovala tisíc věcí v kabelce, tak jsem mohla vzít tu novou ze slev. Klobouk jsem si pořídila minulý pátek, když mě v Praze zastihl nečekaně sníh.

Jinak ke kalhotám mám historku z nákupů. Měla jsem na sebe 10 minut volna, když jsem vběhla do Zary a narazila na tyhle mé vysněné kalhoty. Zkoušela jsem podobné už několikrát, ale nikdy mi neseděly. Až tyhle. Natolik mě to překvapilo, že jsem nevěděla, jestli mi vlastně sedí. Tak jsem z kabinky posílala SOS fotky mamce, aby mi poradila. Vidět totiž oblečení na druhým je vždycky jiný úhel, než se dívat na sebe. Navíc mamka má na klasické střihy oko, což jsem potřebovala. A byla výborná! Pohotové reakce “jakej mají materiál? Kolik procent čeho? Postav se víc rovně, dej ruce z kapes, otoč se, nekrč koleno…” Prostě výborný! Už víte, po kom tohle mám? :-))) TAKŽE VELKÉ DÍKY, MAMI, BEZ TEBE BYCH TO NEDALA :-). Jo a nakonec jsem v poslední minutě narazila ještě na druhé a měla takové dilema, že jsem odcházela s oběma. Jak Kurvahošigutentag :-D.

FullSizeRender 29-2_web

FullSizeRender 25-2_web

IMG_3678-2_web

IMG_3660-2_web

IMG_3621-2_web

IMG_3613-2_web

FullSizeRender 24-2_web

 kabát, kalhoty – Zara / rolák, psaníčko – Mango / boty – Baťa / klobouk – H&M (nová kolekce) / kožené rukavice – H&M / hodinky – tátovo, Citizens

ph – Markét

 

 

 

6 Comments

  1. PJH
  2. blanka
  3. Věra S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + = nineteen