Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Pátek

13

Červen 2014

Get ready: FESTIVALOVÝ SPECIÁL

Written by , Posted in Inspo

V nadcházejících týdnech se s hudebními festivaly roztrhne pytel, proto jsem se rozhodla připravit krátkého průvodce, jak se na ně řádně připravit. Samozřejmě tak, aby nám to slušelo.

Cílem je vytvořit takový outfit, aby byl dostatečně variabilní pro případné změny počasí, zároveň maximálně pohodlný. Ideální jsou volné maxišaty, tílka, kraťásky, vyvarujeme se upnutým topům bez ramínek, minišatům… Chceme si párty užít, ne krotit minisukně. Proto outfit inspirovaný Boho Chic Stylem je správná volba!

festival1
inspo outfit 1.

Důležité je myslet na vhodné boty. Nejčastěji se festivaly konají na loukách, proto doporučuji volit boty zavřené, než sandálky (pošlapání pak bude bolet méně než u holých palců). Nebo jestli je někdo gurmán a rád loví zachycenou trávu, tak prosím :-).

festival2
inspo outfit 2.

A nesmíme zapomenout na doplňky. Když se zvolí šikovně, jsou naším nejlepším parťákem. Jaké například? Dostatečně velká taška přes rameno (zase netřeba tahat tašku ve velikosti skříně), opalovací krém, šála, která se hodí přes ramena v případě ochlazení, nebo třeba lehký svetřík… A do stanu holínky, však víte proč 😉

festival3

P.S. všimněte si v outfitech pokrývek hlavy – turban, klobouk,… Maximálně doporučuju! Budete vypadat stylově a navíc nehrozí úpal ;-).

Kde nakoupit:

roxy_hat

roxy_dress

roxy_shorts

roxy_scarf

roxy_swim

roxy_bag

roxy_sunglasses

roxy_tees

roxy_boots
vše roxy.com

lindex_brace
Lindex

ff_holinky
F&F

Upozornění. Za propagaci značek mě nikdo neplatí. Jde o můj vlastní výběr na základě dobrých zkušeností s danými značkami. Nechci vám tady doporučovat něco, co bych sama nepořídila.

A co vy, chystáte se na nějaký fest? A v čem? Klidně posílejte fotky outfitů, komentujte, sdílejte. Ráda se nechám vámi inspirovat!

 

 

4 Comments

  1. bělča
    • Jana Meinlschmidtová
      • bělča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × = six