E-shop JANA-MEI je spuštěn!
Written by Jana Meinlschmidtová, Posted in Beauty, Fashion, Inspo
Líbí se vám moje oblečení? Chtěli jste si někdy podobné koupit? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu! Spustila jsem e-shop, na kterém si odteď můžete pořídit oblečení a doplňky z mé skříně za zlomek jejich původní ceny!
Důvod je prostý. Navštěvuji nespočet akcí, čemuž odpovídá množství oblečení v mém šatníku. Co akce, to originál, proto se často stává, že danou věc obleču jen párkrát. A takové kousky ráda pošlu dál do světa.
Aktuální nabídku najdete zde: eshop.jana-mei.cz
Pozor ale! Opravdu je od všeho JEDEN kus, kdo tedy zaváhá, nebere :-).
Takže hurá do nákupů!
P.S. A jestli si někdo teď snad nevybral, nemusí smutnit. Nabídku budu průběžně doplňovat, proto doporučuji e-shop uložit do oblíbených záložek a průběžně jej sledovat :-).
A závěrem…
Děkuju Káje za ty nejlepší fotky a společný čas u focení, Netymu za správné nakopnutí, Tomovi za nejlepší IT zázemí a tisíc společně probděných nocí u programování, Maky za nejlepší první fotky, ségře za správně mířené dotazy, Zuzce za upřímné “hele dobrý!” a v neposlední řadě mamině, která jako snad jediná celých 6 měsíců věřila, že se celá myšlenka dotáhne :-). Díky!
xox, Jana
Jani, jsi skvělá, GRATULUJI!
Děkuju moc!!! 🙂 Jana