Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Pátek

2

Leden 2015

Co jsem našla pod stromečkem

Written by , Posted in Beauty, Fashion, Inspo

Období vánočních svátků je za námi a já doufám, že jste si je hezky užili! Pro mě byl prosinec včetně svátků pracovní, ale moc mě to bavilo. U dvou nových klientů proběhla kompletní proměna osobního stylu, u stávajících klientů jsme stihli společné nákupy sezónního oblečení. Musím říct, že se všemi jsem si to moc užila.

Po víkendu mě čeká změna stylu u další nové klientky, která chce šatník přizpůsobit svému životnímu stylu. Těším se moc. Koho by zajímalo, jak taková práce s osobním stylem funguje, může se podívat sem, nebo sem :-).

Ale teď se už pojďme podívat na vánoční dárky. Ze všech jsem měla velikou radost a za všechny moc děkuju. Na blog jsem vybrala jsem ty, které by vás mohly inspirovat.

IMG_2645

Ústřižky Beaty Rajské
Kniha psaná samotnou návrhářkou o ní a jejím životě. Kdo tedy hledá odpočinkovou knihu z módní branže, tyto Ústřižky mohu doporučit.

Zrcátko do kabelky s vlastním logem
Už několik měsíců si říkám, že si musím koupit nové zrcátko do kabelky. Ale nebyla jsem toho zaboha schopná, tak jsem chodila s tisíckrát rozbitým, no prostě ostuda. A tohle nové, ještě s mým logem, to je prostě paráda! 

Tělový pudr LUSH
Vzpomínáte na tipy pro NI? Můj Ježíšek se inspiroval a mohla jsem se radovat z tohoto tělového vanilkového pudru. Skvělý je, že je vůně decentní a nijak se neruší s parfémem. Nejraději jí používám po večerním koupání, to je pak pocit dokonalé očisty.

Náramek CRUCIANI
Náramek pro štěstí od jedné z mých nejbližších kamarádek. Prostě nejlepší talisman!

100 CONTEMPORARY FASHION DESIGNERS

Tak tahle kniha je opravdová módní bible! Je natolik inspirativní, že jsem se rozhodla věnovat jí samostatný článek. Máte se na co těšit!

Diář s Malým princem
Malý princ je pro mě srdcová záležitost. Knížku jsem dostala před lety od mamky a taťky se vzkazem:“Malý princ nikdy nevyrostl, ale… když jsi byla malá holčička, měla jsi ho nejraději. Doufáme, že Tě potěší i v tomto věku. Hezké čtení přeje máma s tátou” 21.10.2009… když jsi odjížděla do Holandska potřetí
Ta knížka je prostě krásná a nepřestane mě u čtení dojímat. A jsem moc ráda, že právě Malý princ mě bude provázet celým rokem 2015. Věřím, že spolu všechny plány zvládneme.

Růžová nabíječka do kabelky
Pro mě naprosto nepostradatelný pomocník! A ještě je růžová. Prostě dokonalé!

La Roche-Posay
Kosmetiku La Roche-Posay miluju už nějaký ten rok. Úspěšně jí střídám s Biodermou pořád dokola. Ale teď u mě vede tahle čistící pěna a hydratační krém.

IMG_2654

IMG_2656

IMG_2665

IMG_2657

IMG_2667

IMG_2652

DĚKUJU VŠEM JEŽÍŠKŮM!

Jana

 

 

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× three = eighteen