Jana Mei Hrabovská

MORE ISSUES THAN VOGUE

Neděle

19

Červenec 2015

Co je u mě nového?

Written by , Posted in Fashion, Inspo

Máme pro vás další z OUTFIT postů. A tentokrát z milované Prahy. Sešly jsme se s Markét narychlo během dne a za celých 15 minut jsme stihly natočit video a ještě si povědět všechny novinky. Prostě DreamTeam, kdy se práce stává zábavou, a zábava je vaše práce.

IMG_8359 2

Trochu mě pálí v zádech černé svědomí, že jsem poslední dobou nestíhala tolik přispívat na blog. A je dost možné, že nebýt Markét, tak se po blogu na chvíli slehla zem. Ale opak je pravdou. Markét maká na nových videích, já se zabíhám v další práci a postupně zabydluji nový podnájem v Praze. Vy to ještě oficiálněji nevíte, ale ke svému podnikání jsem si přivzala práci v pánském oddělení v Zaře. A je to jízda! Konečně poznávám chod módního gigantu z druhé stránky než jako zákazník. Zároveň se věnuji svým klientům v rámci fashion koučinku, jednám o nových projektech, s Markét komunikuji nápady k blogu (už Ti ten dokument pošlu, slibujiiii :-))) a ve volném čase trávím chvilky se svými nejbližšími. Je pravda, že třeba s mamkou se vidíme jednou za uherský rok, a když, tak při povídání usínám :-), ale nemůžu si pomoct, mě tenhle kolotoč baví. A protože víte, že se s vámi ráda o svoje věci dělím, mám i teď pro vás několik random fotek ze soukromí. So Let’s Go.

random_cerven

 1. insta fotka z víkendového worshopu Fashion Business Workshop. O workshopu jsem básnila už ve videu, tahle fotka je pro mě milou vzpomínkou.
 2. Když přijedete po delší době do Plzně, vidíte najednou, kolik krásy nabízí. Ten den jsem měla jednání o novém projektu a třídení šatníku klientky, a takhle krásně mě Plzeň ráno přivítala.
 3. Tenhle výhled se mi nikdy neokouká.
 4. Ahoj!
 5. Café Regner. Stylová kavárna v centru Plzně. Ideální pro fajn business meeting. Zn.vyzkoušeno.
 6. Call me Zara baby!
  random_cerven2
 7. Když není po ruce fotograf na fotku celého outfitu, nohy jsou k dispozici vždycky :-).
 8. Ten moment, kdy i se upíšete kroku do neznáma.
 9. Období slev pro fashion kouče znamená více práce než kdy jindy. S osobními nákupy se roztrhl pytel. Tahle fotka vznikla po nakupování, kdy jsem oblečení vezla klientce domů. A povedlo se. Všechny kousky seděly, klientka byla nadšená. Co víc si přát :-).
 10. Okamžik, kdy začal vznikat tento článek.
 11. Dobře, neodolala jsem i já. A přiznávám, že z celého slevového šílenství jsem si pořídila jen dvě věci. Z toho jedna je z nové kolekce. Heu :-).
 12. Doma.
  random_cerven3.1
 13. Tenhle výhled z okna si mě získal.
 14. Další slevy, další nákupy.
 15. První noc v novém bytě. A až bude zabydleno, provedu vás.
 16. To ráno, kdy se probudíte na chatě společně s ostatními členy rodiny. V pubertě odsuzované, teď milované.
 17. Naše holčička má druhé narozeniny!
 18. Peace & Love.

A jak se máte vy, jak se vám daří? Je nějaké téma, které byste chtěli na blogu najít? Nechte mi vzkaz, potěší mě to :-).

xox, Jana

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =